Konyaspor’un Olağanüstü Genel Kurulu’da Divan Başkanlığı yapan Spor Genel Müdürü ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Baykan, genel kurul sonrasında çok sert açıklamalarda bulundu. Baykan, “Sosyal medyada sahte hesaplara delikanlıca adıyla sanıyla hesaplaşmayıp kalleşçe ateş ederek görev yapan insanları rencide ve rahatsız etmek ahlaksızlıktır, alçaklıktır” dedi.

Konyaspor’un Olağanüstü Genel Kurulu’da Divan Başkanlığı yapan Spor Genel Müdürü ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Baykan, genel kurul sonrasında çok sert açıklamalarda bulundu.

 

Konyaspor’da dün akşam gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulu’nda Divan Başkanlığı yapan Spor Genel Müdürü ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Baykan, genel kurul sonrasında çok sert açıklamalarda bulundu. Baykan sosyal medyada sahte hesaplara yüklenirken şu ifadeleri kullandı: “Konyaspor ne zaman mücadelesinde kıymet artırıcı noktalara gelmişse, o dönemde görev yapan başkan ve yönetim kurulu üyeleri için, çok daha zor hale gelmişti. Elbette Konyaspor’da görev yapmanın bir bedeli vardır. Ama bu bedel görev yapanların işine ve karakterlerine varana kadar ağır eleştirilerin yapılması değildir”.

 

“Mevcut yönetimleri başarılarıyla takdir etmek başarısızlıklarıyla eleştirmek herkesin hakkıdır. Sosyal medyada sahte hesaplara delikanlıca adıyla sanıyla hesaplaşmayıp kalleşçe ateş ederek görev yapan insanları rencide ve rahatsız etmek ahlaksızlıktır, alçaklıktır. Konyaspor borçlu olabilir ama varlıkları ismi ve değeri her borcu ödeyecek yeteneğe sahiptir”.

Baykan ayrıca görevi devreden eski Başkan Hilmi Kulluk ve ekibine hizmetlerinden ötürü teşekkür ederken, yeni Başkan Fatih Özgökçen ve ekibine de başarılar diledi.

(Haber Merkezi / Haber Kent)