Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karatay İlçe Başkanlığı ve Kadın Kollarının başlatmış olduğu ‘Askıda Elbise’ kampanyasının ilk etabında, Karatay İsmil ve Ovakava mahallelerindeki Güneydoğudan gelen mevsimlik tarım işçilerine dağıtıldı.  

Kampanya hakkında bilgi veren CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş, “Başlattığımız askıda elbise kampanyamız devam etmektedir. Bu kampanyamıza destek veren vatandaşlarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Kampanyamız süresince toplanan elbiseleri Karatay ilçemizdeki mahallelerimizde bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bayramdan önce ulaştıracağız” dedi.

CHP Karatay İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevnur Asu Mumcu ise kampanyaya destek verenlere teşekkür ederek, “Başlattığımız kampanyamıza bugüne kadar 1020 adet kıyafet ulaştırıldı. Bu kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.  Kurban Bayramı’na sayılı günler kala, bayram hediyesi yerine geçmesi de bizlere ayrı bir mutluluk yaşattı. Askıda Elbise kampanyamıza destek olan tüm dostlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Kampanyamız devam etmektedir.  Dostlarımız ile vatandaşlarımızın, ihtiyaç sahipleri için yardımlarını bekliyoruz” diye konuştu.

(Haber Merkezi / Haber Kent)