CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ve il yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti Konya İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, geçen ay tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden İYİ Parti Konya İl Başkanı Av. Gökhan Tozoğlu için taziye ziyaretinde bulundu.

Bektaş, ayrıca, İYİ Parti Konya İl yönetim kurulunun seçimi sonucu İl Başkanı seçilen Mazhar Peker'e de hayırlı olsun dileğinde bulunarak başarılar diledi. 

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, yaptığı konuşmada, "İl Başkanınız meslektaşım Avukat Gökhan Tozoğlu'nu erken yaşta kaybettik. Acımız büyük. Sizlere, ailesine başsağlığı diliyorum. Millet İttifakı olarak kendisiyle güzel çalışmalar yaptık. Allah'tan rahmet diliyoruz. Size de il başkanlığı görevinizde başarılar diliyoruz. Aynı kararlılıkla ve inançla Millet İttifakı olarak birlikte mücadelemizi sürdüreceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu durum iyi olmadığı gibi, gittikçe de kötüye gidiyor.  Ülkemiz iyi yönetilmiyor. Bu gidişata Millet İttifakı’nın iktidarıyla ‘dur’ diyeceğiz. Gelinen süreçte artık vatandaşlarımız ülkemizin iyi yönetilmediğinin ve her geçen gün kötüye götürüldüğünün ve ülkemizin sorunlarını çözemediğinin farkındadır. Bizlerin tek derdi ülkemiz ve geleceğidir.  Önümüzdeki seçimde inanıyoruz ki vatandaşlarımız bunun hesabını sandıkta soracaktır. Bizlerin kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti Konya İl Başkanı Mazhar Peker'de “İl Başkanımız Gökhan Tozoğlu'nun genç yaşta vefat ederek aramızdan ayrılmasından dolayı acımız büyük. Onun yeri hiç bir zaman doldurulamayacaktır. Kendisi her zaman sizden saygı ile bahsederdi.  Partimizin tüzüğü gereği boşalan il başkanlığı için il yönetim kurulumuzun seçimiyle üç adaydan birisi olarak İl başkanlığına seçildim. Devraldığım İl Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. İl yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte mücadeleye devam ediyoruz.  İnşallah birlikte çalışmalar yaparak, Millet İttifakı’nın iktidarını ve ülkemizin nefes almasını sağlarız. Sizlere de ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.       

(Haber Merkezi / Haber Kent)