Yeşilay Konya Şubesi yönetiminin, rektörlere gerçekleştirdiği ziyaretlerde üniversiteler ile Yeşilay Konya Şubesi’nin birlikte yürütebilecekleri projeler ele alındı.

Yeşilay Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeşilay Konya Bölge Koordinatörü Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil, Yeşilay Konya Şube Başkanı Dr. Zeliha Üstün Argon ve beraberindeki heyet Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik, KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bayram Sade, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu ve Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’ü ziyaret etti.

Üniversite rektörlere gerçekleştiren ziyaretlerde üniversiteler ile Yeşilay Konya Şubesi’nin birlikte yürütebilecekleri projeler ele alındı.

Üniversite öğrencilerinden oluşan Genç Yeşilaycıların yaptıkları çalışmalar ve rektörlerin verdikleri destekler ile elde edilen başarılar, dumansız hava sahası uygulamaları değerlendirildi.

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük ile gerçekleştiren ziyarette de İl Milli Eğitim ile gerçekleştirecek projeler ve eğitimlerin yanı sıra Konya YEDAM hakkında lise öğrencilerine bilgi verilmesi konuları ele alındı.

(Haber Merkezi / Haber Kent)