AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, “Cumhurbaşkanımızdan başlayıp, en alt kademesine kadar görev alan arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızın hayat standartlarını daha yukarıya çıkarmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

Orhan Erdem, beraberinde Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, KOSKİ Yunak Şube Müdürü Cengiz Dalkılıç, AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Yusuf Kahraman ve İlçe Teşkilatıyla birlikte, Özyayla, Sinanlı, Sevinç, Hacıömeroğlu, Ortakışla, Hatırlı, Beşışıklı ve Çayırbaşı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek ve sıkıntılarını gidermek amacıyla ziyaretlerde bulunduklarını dile getiren Erdem, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi.

Sorunların giderilmesi adına ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade eden Erdem, vatandaşların hayat standardını daha yukarıya çıkarmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

Milletvekili Orhan Erdem, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her zaman söylediğim gibi bizim sadece bir derdimiz var, milletin derdiyle dertlenmek ve buna çözüm üretmektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın emirleri doğrultusunda milletimizden ayrı olmamız söz konusu değildir. Burada, Sayın Cumhurbaşkanımızdan başlayıp, en alt kademesine kadar görev alan arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızın hayat standartlarını daha yukarıya çıkarmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Biz bugün, muhtarlarımızın, siz değerli mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini dinlemek için geldik. Tabi muhtarlarımız mahalleleriyle ilgili her türlü sıkıntıları bize iletiyorlar ama biz sizlerle yüz yüze olmak, sizlerin ağzından sıkıntılarınızı dinlemek için bugün buradayız. İmkanlar dahilinde her türlü hizmeti sizlere sunmaya devam edeceğiz. Mahallelerimizle ilgili ne tür istek ve sıkıntı varsa, bunları da hep birlikte çözeceğiz.”

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ise, her fırsatta mahalle ziyaretlerini aksatmadan sürdüreceklerini belirterek, “Ziyaretlerimiz çok verimli geçiyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana üzerinde durduğumuz en önemli noktalardan biri katılımcı belediyecilik olmuştur. Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine hemşehrilerimizin görüşlerini alıyoruz.  Ben, bu vesileyle bize desteğini esirgemeyen her  daim yanımızda olan milletvekilimiz Orhan Erdem’e ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a çok teşekkür ederim” diye konuştu.

(Haber Merkezi / Haber Kent)