Konya’da basın sektöründe çalışan, yıllardır uğraştığı fotoğraf ve video tecrübesini farklı bir alana taşıyan eski gazeteci Yunus Baştaş, eşiyle birlikte işleteceği YKM Photography’i görkemli törenle hizmete açıldı.

YKM Photography’nin açılışı, Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından yapılan dua ve kurdele kesimiyle gerçekleştirildi.

“YKM KONYA’DA MARKA OLACAK”

YKM Photography açılışında konuşan İşletme Sahibi Yunus Baştaş, “Bizlere destek veren, her zaman yanımızda olan büyüklerim, kıymetli hemşehrilerime, arkadaşlarıma, dostlarıma, şahsım ve ailem adına çok teşekkür ediyorum.7 yıl basın sektöründeki tecrübem sonrasında böyle bir farklı konsept ile ailemle birlikte yola çıktık. YKM Konya’da marka olacak” dedi.

Kendisinin, eşinin ve çocuklarının isimlerinin başharflerinin YKM markasını oluşturduğunu ifade eden Baştaş, “Yunus, Kübra ve Mira’nın başharflerinin kısaltımı markamızı oluşturdu. YKM Fotoğraf ve Video ekibi kimlik yenileme döneminde biyometrik, vesikalık ve dış mekan düğün nişan fotoğraf çekimlerinde farklı konseptte hizmet verecek. Allah herkese helal kazançlar nasip etsin” diye konuştu.

Farklı konseptiyle, YKM Fotoğraf ve Video dış mekan düğün fotoğrafçılığı ve biyometrik vesikalık merkezi olarak Selçuklu İlçesi Bedir Mahallesi Hadimi Caddesi üzerinde hizmet verecek. Yaklaşık 7 yıl boyunca Konya’da yerel medyada çalışan Yunus Baştaş, farklı konseptiyle bundan sonra dış mekan düğün fotoğrafçılığı yapacak.

Baştaş’ın sahibi olduğu YKM Photography’nin açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Haber Kent olarak Yunus Baştaş’a ve eşine açılışını gerçekleştirdikleri yeni işyerlerinin hayırlı olması temennisiyle, bereketli bol kazançlar dileriz.

(Mürsel Çetin / Haber Kent)