Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Mehmet Çiçekdağ’ın ‘İş Kanunu, İşsizlik Sigortası Kanun Uygulamaları ve Nitelikli Hesaplar’ adlı kitabı yayınlandı.

Kitabını meslektaşı Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal’a hediye eden Mehmet Çiçekdağ, “Bu kitabı 4857 sayılı İş Kanunu ve İş Hukuku ve 4447 sayılı İşsizlik Sigortası Kanunu’nu dikkate alarak hazırladım. İşçi, işveren ilişkilerinin sağlıklı bir zeminde yürütülmesine katkı sağlamak, bu konuda ortaya çıkan sorunların çözümüne yardımcı olmak ve Muhasebe Meslek Mensuplarının da yine bu konularda işlerinin takip ettiği mükelleflerimize ışık tutmasını hedefledim. Oda başkanımızı yerinde ziyaret ederek, kitabımı hediye ettim” dedi. 

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal ise meslektaşı Mehmet Çiçekdağ’ı kutlayarak, “Meslektaşımızın hazırlamış olduğu bu kitap bizlere, işçi ve işverenlerimize çok faydalı olacağı gibi ışık tutacaktır. Kendisine verdiği emekten dolayı teşekkür ederken, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

(Haber Merkezi / Haber Kent)