Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Sanki yarın seçim olacakmış gibi teşkilatlar olarak da sürekli kendimizi diri tutuyoruz” dedi.

AK Parti Selçuklu ilçe Teşkilatı Mahalle Başkanları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Ali Okutan Sanayi Sosyal Tesislerindeki toplantıya Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, AK Parti Selçuklu ilçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, AK Parti Selçuklu İlçe teşkilat yöneticileri ve mahalle başkanları katıldı. Mahallelere yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerin görüşüldüğü toplantıda yaklaşan ilçe kongresi öncesinde Selçuklu'da yürütülecek çalışmalarla ilgili de istişarelerde bulunuldu.

“MAHALLE BAŞKANLARIMIZ SAHADAKİ EN ÖNEMLİ UNSURUMUZ”

AK Parti’nin Selçuklu’da önemli hizmetlere imza attığını belirten AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, “AK Parti teşkilatlarımızda kongre süreci başladı. Bu hafta hep birlikte il danışma meclisimizi gerçekleştireceğiz. Bir sonraki haftada ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz. Teşkilat olarak bu anlamda çalışmalara başladık, hep birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler mahalle başkanlarımız olarak teşkilatımızın sahadaki en önemli unsuru olmaya devam edeceksiniz. İlçemizin, ilimizin hatta genel merkezimizin vatandaşımızla olan bağı ve iletişimimizi sağlayan en önemli mensupları olarak sizlerin desteği ve katkısıyla Selçuklu’da da yerel seçimden alnımızın akıyla çıkacağımıza inancımız tam” diye konuştu.

“YARIN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ KENDİMİZİ DİRİ TUTUYORUZ”

Belediye çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ise, “Kongre sürecimiz var. Bu süreç içerisinde hem ilçe hem de il teşkilatımızda bir yenilenme çalışması başlamış oldu. Bu sürecin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. AK Parti teşkilatı ilk kurulduğu günden bu yana sürekli dinamizmini muhafaza etmiş ve kendini yenilemiş bir teşkilat. Biz gücümüzü bu yenilenmeden bu dinamizmden alıyoruz. Bu zamana kadar dava arkadaşı olduğumuz, bu teşkilatlarda birlikte görev aldık. İlçe teşkilatımız, mahalle teşkilatlarımız ve belediye yönetimimiz olarak bu bayrağı taşıdık. Bundan sonra da teşkilatlarımızın bize verdiği görev nispetinde inşallah bayrağı en yukarıya yükseltmek ve en iyi şekilde taşımak için elimizden geleni yapacağız. Mutlaka teşkilatlarımızda yenilenmeler olacak. Burada görev almayan dava arkadaşlarımıza bir şans verilmesi gerekiyor. Bu noktada yeni sürecin AK Parti teşkilatlarımız için hayırlı bir süreç olacağını düşünüyorum. İnşallah  yeni süreçte teşkilat yapımızla, mahalle yönetimimizle, gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Yakın zamanda iki önemli seçim süreci geçirdik. Önce genel sonra da yerel seçimlerden yüzümüzün akı ile çıktık. Özellikle Konya’mızda aldığımız netice bizim için çok önemli. Vatandaşlarımızın bize gösterdikleri teveccühle Büyükşehir Belediyeleri içerisinde ilk sırayı bizim elde etmemiz sevindirici oldu. Tabi bu birincilik bizim de sorumluluklarımızı arttırıyor. Hepimiz bu görev ve sorumlulukların bilincindeyiz. Buna göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sanki yarın seçim olacakmış gibi teşkilatlar olarak da sürekli kendimizi diri tutuyoruz” ifadelerini kullandı.

(Haber Merkezi / Haber Kent)