İYİ Parti Konya İl Başkan adayı Dr. Rıdvan Peker, “29 Ocak 2023 Pazar günü yapılacak İYİ Parti İl Başkanlığı seçimine tüm delege arkadaşlarımızı davet ediyorum. Seçimde mücadele edecek üç adayımıza da başarılar dilerken, kazananın Konya olacağını ifade etmek istiyorum” dedi.

İYİ Parti Konya İl Başkanı merhum Gökhan Tozoğlu’nun vefat etmesinin ardından boşalan başkanlık için 29 Ocak 2023 Pazar günü saat; 12.00’de Grand Millennium Konya Hotel’de yapılacak seçimde başkanlık için 3 adayın listesi yarışacak.

Başkan adayı Dr. Rıdvan Peker, yaptığı yazılı açıklamada, seçimde sarı liste ile mücadele edeceğine işaret ederek, “Geçirdiği rahatsızlık sonucu hayata gözlerini yuman merhum Başkanımız Gökhan Tozoğlu’nu rahmet minnetle anıyoruz. Seçimde üç aday mücadele edecek. İYİ Parti Konya İl Başkanlığı seçimi demokratik ve birlik beraberlik içinde geçecektir. Seçim sonunda ise Konya ve ülkemiz kazanacaktır. 660 delegenin oy kullanacağı seçimde Dr. Rıdvan Peker olarak listemizin rengi Sarı olacaktır. Bizlere teveccüh gösterecek olan delege arkadaşlarımın sarı listeyi tercih etmelerini istiyor ve talep ediyorum” ifadelerini kullandı.

Peker, sözlerini şöyle sürdürdü: “Şayet delege arkadaşlarımız seçim sonucunda bizlere görev verdikleri takdirde hep birlikte Konya İYİ Parti adına seçimlere kadar gece gündüz, hep birlikte ayrım yapmadan ve kucaklayarak çalışma sözünü veriyoruz. Çünkü hedefimiz Konya İYİ Parti olarak, rekor sayıda Konya’mızda milletvekili çıkarmayı ve Millet ittifakı’nın adayını 13. Cumhurbaşkanı yapmayı hedefliyoruz.

İYİ Parti İl Başkanlığı seçimine tüm delege arkadaşlarımızı davet ediyorum. Seçimde mücadele edecek üç adayımıza da başarılar dilerken, kazananın Konya olacağını ifade etmek istiyorum.”

(Haber Merkezi / Haber Kent)