Konya'da 32 yıldır hizmet veren Sauna Gümüşkapı, yenilenen yüzü ile basınla buluştu. Hizmet kalitesinin tanıtan Sauna Gümüşkapı Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, “Gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla ve teknolojik yeniliklerle hizmet kalitemizi artırarak yüzümüzü yeniledik. Amacımız müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmaktır” dedi.

Sauna Gümüşkapı Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, Konya basınını misafir etmeye başladıklarını belirtti.

Müşterilerinin artan talepleri ve sektördeki yeniliklere göre Sauna Gümüşkapı’yı yenilediklerini ifade eden Celalettin Hakan Katırcı, “Konya da işadamı babam Mehmet Katırcı tarafından 1987 yılında ilk defa hizmete açılan ve 32 yıldır hizmet veren Sauna Gümüşkapı'da müşterilerimizin değişen taleplerini karşılama ve gelişen teknolojilere ayak uydurma amacıyla her yıl tesislerimizde yenilikler yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla ve teknolojik yeniliklerle hizmet kalitemizi artırarak yüzümüzü yeniledik. Amacımız müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmaktır. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön planda olmuştur. Bundan da hiçbir şekilde taviz vermemekteyiz. Yenilenen yüzümüzle Konya’nın seçkin mekânlarından birisi haline geldik. Bugüne kadar bize destek veren müşterilerimize,  dostlarımıza ve Konya basınını teşekkür ediyorum" diye konuştu.

“SAUNA İNSAN SAĞLIĞI AÇISINDAN ÖNEMLİDİR”

Saunanın insan sağlığı açısından önemli olduğuna dikkati çeken Celalettin Hakan Katırcı, şunları kaydetti: “Sağlımız açısından büyük yararı olan sauna, yalnız belirli hastalıkların yanında, sağlığı yerinde olan fakat çalışma hayatının büyük bir kısmını büroda geçiren, işi dolayısıyla yeterli kadar hareket edemeyen, fiziki aktivitelerden yoksun kişilere de faydalıdır. Haftada 2-3 defa yapılan sauna ile vücut yorgunluğu giderilmiş, zindelik kazanılmış olup, uykunuz düzene girer. Somatik belirtileri yerleşmemiş psiko- somatik hastalıklar, nöro-sirkülatuvar bozukluklar, aktif safhayı geçirmiş flebitler de saunadan faydalanırlar. Sauna ile beraber yapılan duş, tazyikli duş, havuzlu banyo ve masajda tedaviyi tamamlar. Saunadaki bol terleme ile vücut zararlı maddeleri toksinleri atar.  Kan dolaşımı ve kalp atışları ve solunum hızlanır. Sonunda yapılan masaj ile refleks yolu ile iç organların çalışmaları düzene girer. Faydaları bunlarla bitmeyen sauna, yerinde ve gereği gibi kullanılmak şartıyla insan sağlığına büyük yararları vardır."

“SAUNAMIZDA DİNLENİRKEN, SPORDA YAPABİLİRSİNİZ”

Sauna Gümüşkapı'ya gelen misafirlerin dinlenirken sporda yapabileceklerini ifade eden Celalettin Hakan Katırcı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Saunamıza gelen misafirlerimiz rahat, ferah, temiz, kalabalıktan ve stresten uzak olan tesisimizde, spor hocamızın gözetiminde hem spor yapabilecekler hem dinlenebilecekler hem de eğlenebileceklerdir. Deneyimli ve eğitimli personelimizle, konusunda uzman yönetici kadromuzla, sektöre öncülük etmeye devam edeceğiz.  Misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam ederken, yenilikleri de takip ediyoruz. Tesisimizde 2 adet saunamızla 150 kişiye hizmet veriyoruz. Saunamız bünyesinde Türk hamamı,  buhar odası, kese odası, masaj salonu, şok havuzu, fitness salonu, masa tenisi salonu, kuaför, vitamin kafe mevcuttur. 5 yıldızlı Vitamin Kafemizde, sıkma meyve suları, alkolsüz kokteyller, sıcak-soğuk içecekler, fast-food, dev ekranda maç keyfi gibi hizmetler sunuluyor. Yıl boyunca düzenlediğimiz çeşitli kampanyalarla da misafirlerimize hizmetin en iyisini sunmaya çalışan saunamızda, avantajlı ödeme seçenekleri ve Sauna Gümüşkapı Clup Kart gibi hizmetlerimizle müşterilerimize kolaylar sunmaya devam edeceğiz.”

(Haber Merkezi / Haber Kent)