TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kuruluna bağlı Konya ve Karaman bölgesindeki seyahat acentelerinin sahipleri ve çalışanları Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Kızılay Kan Merkezi’ne kan bağışında bulundu.

TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulu binası önünde yapılan kan bağışına TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özdal Karahan, yönetim kurulu üyeleri, Konya ve Karaman’daki turizm seyahat acenteleri sahipleri ve çalışanları katıldı.

Kan bağışında konuşan TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özdal Karahan, tüm vatandaşlardan kan bağışı yapmalarını isteyerek, “Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında TÜRSAB Konya Temsil Kurulu ve Kızılay Konya Kan Merkezi’yle birlikte ‘Kan Acil Değil, Sürekli İhtiyaçtır’ kampanyasıyla TÜRSAB’a bağlı Konya ve Karaman Bölgesindeki seyahat acentelerimizin sahipleri ve çalışanlarımızla kan bağışında bulunduk.  Unutmamalıyız ki verdiğimiz kan hayat kurtarır. Konyalı ve Karamanlı hemşerilerimizden isteğimiz sosyal sorumluluk projesine destek vererek, kan bağışında bulunmalarıdır. Kan bağışımıza destek veren Konyalı ve Karamanlı seyahat acenteleri sahipleri ve çalışanlarına ve Kızılay Konya Kan merkezi yetkililerine teşekkür ediyoruz. TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulu olarak bu tür etkinliklere devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan kan bağışında bulunanlara dondurmalı helva ile çeşitli ikramında bulunuldu.

(Haber Merkezi / Haber Kent)