Mekpan Panel, LGS’de Okullarında İlk 3’e Giren Öğrencileri Ödüllendirdi

Mekpan Panel, LGS’de Okullarında İlk 3’e Giren Öğrencileri Ödüllendirdi
Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, 2024 yılı Liseye Geçiş Sistemi (LGS) sınavında başarılı olan Meram Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini tebrik ederek ödüllendirdi.

Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, 2024 yılı Liseye Geçiş Sistemi (LGS) sınavında başarılı olan Meram Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini tebrik ederek ödüllendirdi.

Okulda gerçekleştirilen ödül törenine Meram Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bekir Eğilmez, Rehber Öğretmen Enes Aydın, Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı ile LGS’de başarılı olan öğrenciler ve velileri katıldı.

Mekpan Panel’e teşekkür

Ödül töreninde konuşan Meram Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bekir Eğilmez, okula verdiği destek ve LGS’ deki başarılı olan öğrencileri ödüllendirdiği için Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı ’ya teşekkür ederek, “Okulumuz Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerinden Rüveyda Rana Bedir LGS’ de Okul 1.si, Ayşe Kanarya okul 2.si ve Elif Erva Gürpınar da okul 3.sü oldu. Okulumuz öğrencilerinin bu başarısı Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı tarafından ödüllendirildi. Okulumuza her zaman yardımlarını ve desteklerini veren Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı Beyefendiye, öğrencilerimizin eğitiminde fedakârca çalışan öğretmenlerimiz ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“Mekpan Panel Olarak, Başarıyı Ödüllendirmeyi Geleneksel Hale Getirdik”

LGS’ de başarılı olan öğrencileri kutlayan Celalettin Hakan Katırcı ise, “Mekpan Panel olarak okullarımızdaki başarılı öğrencilerimizi teşvik etmek amacıyla ödüllendirmeyi geleneksel hale getirdik. Konya’da sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlamda Meram Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizin LGS’ deki başarılarını ödüllendirdik. Bu başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutlarken, vatanımıza ve milletimize faydalı nesiller yetiştiren okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte öğrencilerimize tüm eğitim hayatında başarılarının devamını dilerim. Mekpan Panel olarak, eğitim ve sağlık alanını desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, LGS’de Meram Celalettin Hakan Katırcı İmam Hatip Ortaokulu okul 1’incisi Rüveyda Rana Bedir’e dizüstü bilgisayar, okul 2’incisi Ayşe Kanarya’ya bisiklet ve 3’üncüsü Elif Erva Gürpınar’a da akıllı saat hediye etti.

(Haber Merkezi / Haber Kent)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.