Başkan Akyürek, İlk Kez Çok Sert Konuştu

Başkan Akyürek, İlk Kez Çok Sert Konuştu
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, çok sert bir açıklama yaptı, “Kurdukları kirli tezgahlar başlarına geçirilecek” dedi.

Başkan Akyürek, son günlerde Konya Büyükşehir ile bir algı çalışması yapıldığını belirterek, “Nerede çekildiği, kime ait olduğu, nerede üretildiği, fotomantaj mı belli olmayan bir algı çalışmasını ülkemiz ve şehrimiz aleyhine kullanmak isteyenler olduğunu görüyoruz. Konya’mızın o görüntülerle hiçbir ilgisi yoktur. Konya’mızın hiçbir illegal örgütle de bağı asla yoktur ve olmayacaktır. Şehrimize ve ülkemize iftira atanlar asla amaçlarına ulaşamayacaklar” dedi.

Başkan Akyürek, Türkiye’nin gelişimi, yükselişi devam ettikçe, “Lider Ülke Türkiye” yolculuğunu engellemek isteyenler çıktığını belirterek, Osmanlıyı yıkan güçlerin bugün de Türkiye’nin karşısında olduğunu dile getirdi.

Bunların DAEŞ, PKK, YPG, FETÖ gibi binbir çeşit isimle, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye’nin İslam dünyasının liderliğini yapma çabasını engellemek istediğini kaydeden Başkan Akyürek, kurdukları kirli tezgahların başlarına geçirileceğini ifade etti.

“Ülkemizin Büyük Türkiye yolunda hedeflerine ulaşması için hiçbir engel tanımadan canla başla çalışmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Akyürek, son günlerde Konya Büyükşehir ile bir algı çalışması yapıldığına dikkati çekti. Başkan Akyürek, şöyle devam etti:

“Nerede çekildiği, kime ait olduğu, nerede üretildiği, fotomantaj mı belli olmayan bir algı çalışmasını ülkemiz ve şehrimiz aleyhine kullanmak isteyenler olduğunu görüyoruz. Ne hükümetimizin, ne şehrimizin, ne belediyemizin illegal oluşumlarla asla bir ilişkisi olamaz. Tam tersine biz bütün hayırlı ve güzel çalışmalarımızda o illegal oluşumların engelleriyle karşılaşırız. Böyle algı çalışmalarının asla tutmayacağını ve asla amacına ulaşmayacağını da belirtmek istiyorum. Şehrimize ve ülkemize iftira atanlar, çeşitli yöntemlerle algı çalışması oluşturmaya çalışanlar asla amaçlarına ulaşamayacaklar. Konyamızın o görüntülerle hiçbir ilgisi yoktur. Konyamızın hiçbir illegal örgütle de bağı asla yoktur ve olmayacaktır.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.