Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık ve Danışma Kurulu Üyesi Bayram Çelik, Karatay Belediyesi Zabıta Müdürü Zeki Gökmenoğlu ve zabıta memurlarını ziyaret ederek, pandemi sürecinde zabıtanın esnafın yanında ve her türlü konuda yardımcı olmasından dolayı teşekkür etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karatay Belediyesi Zabıta Müdürü Zeki Gökmenoğlu, “Karatay Zabıta Müdürlüğü olarak her zaman esnafımızın ve sanatkârlarımızın yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Pandemi döneminde de esnaf ve sanatkarlarımızın her türlü sorunlarının çözümü için elimizden geleni yaptık. Bizlerin tek isteği esnaf ve sanatkârlarımızın kurallara uymasıdır. Konya Bakırcılar Odası’nın ziyaretinden memnun olduk, teşekkür ederiz” dedi.

Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık ise Karatay Zabıta Müdürüne esnaf ve sanatkârlara desteğinden dolayı teşekkür ederek, “Bizlerin yanında olan ve her türlü desteği veren, pandemi sürecinde sorunlarımızın çözümüne katkı sunarak elinden gelini yapan Zabıta Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Konya Bakırcılar Odası Başkanı Işık, Karatay Zabıta Müdürü Gökmenoğlu’na, ziyaretlerinin anısına bir tablo hediye etti.

(Haber Merkezi / Haber Kent)