Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, kurucular kurulu üyelerinden oluşan bir heyet ile birlikte Konya’ya geliyor.

Yarın Konya’da olacak Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Halime Polat, Mehmet Sarı, H. Hüseyin Bozok ve Ferhat Esener’den oluşan heyet, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek gündemle ilgili fikir alışverişinde bulunduktan sonra çarşı merkezde esnaf ziyaretlerinde de bulunacak.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Parti olarak ikinci yılımızı tamamladık ve üçüncü yılımızda da ilk günkü gibi çalışmalarımıza devam ederek, halkımızla iç içe olmaya, partimizi, programlarımızı, ülke yönetiminde yapılan yanlışları ve çözüm önerilerimizi anlatmaya devam ediyoruz. Başta Genel Başkanımız hemşehrimiz Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımız ve Kurucular Kurulu Üyelerimiz sık sık şehrimizde Sivil Toplum Kuruluşlarımızla ve halkımızla bir araya gelerek sorunları birinci ağızdan dinliyor ve bu sorunları rapor haline getirerek çözümleri konusunda uzman ekiplerimizle programlar hazırlıyorlar. Yine bu kapsamda Genel Başkan Yardımcımız Feramuz Üstün ve beraberindeki heyet şehrimizde STK Temsilcileri ve esnaflarımızla bir araya gelecek. Bugüne kadar yaptığımız esnaf, çarşı ve pazar ziyaretlerinde halkımızın ekonomik sıkıntılarını anlatacağı hükümet temsilcilerinin de halkın içine girmesini istediklerini sık sık duyuyoruz ve buradan çağrıda bulunuyoruz; ‘Gelin halkı birlikte dinleyelim, ülkeyi düşürdüğünüz hali birlikte görelim’” diye konuştu.

(Haber Merkezi / Haber Kent)