Karatay Belediyesi ve Karatay İlçe Müftülüğü işbirliğiyle düzenlenen Yaz Kur’an Kursları Arası Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası’nın kapanış programı gerçekleştirildi.

Karatay Şehir Parkı’nda düzenlenen söz konusu etkinliğe 25 Temmuz ile 17 Ağustos tarihleri arasında Yaz Kur’an Kursları Arası Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası’nda ter döken 800’e yakın öğrenci katıldı.

Karatay Belediye Başkan Vekili Şaban Önal, İlçe Müftüsü Musa İmamoğlu, Şube Müdürü Cahit Nazlı, Şube Müdürü Şakir Eğri, Karatay Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Fehmi Adam ve din görevlileri de programda öğrencileri yalnız bırakmadı.

Futbol Turnuvası Heyecanı, Yerini Piknik Keyfine Bıraktı

Karatay Belediyesi ve Karatay İlçe Müftülüğü işbirliğiyle düzenlenen “Yaz Kur’an Kursları Arası Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası Kapanış Programı”, öğrencilerin Karatay Belediyesi Hayvanat Bahçesi gezisi ile başladı. Hayvanat bahçesini gezen ve bahçedeki yüzlerce tür ve yabani hayvanı görme fırsatı bulan öğrenciler, bol bol fotoğraf çektirmeyi de unutmadı.

Karatay Belediyesi Hayvanat Bahçesi gezisinin ardından öğrenciler, kendileri için organize edilen piknik etkinliğine katıldı. Öğrenciler, Karatay Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Gönüllüleri tarafından hazırlanan birbirinden eğlenceli, eğitsel oyunlar ile yarışmalara katılarak gönüllerince eğlendi.

(Haber Merkezi / Haber Kent)