Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, bu sezon yeşil-beyazlı kadroya dahil edilen yeni transflerle birlikte basın toplantısı gerçekleştirdi, önemli açıklamalarda bulundu.

Konya’da bir otelde gerçekleştirilen programa Başkan Özgökçen’in yanı sıra takımımıza yeni katılan Serdar Gürler, Ahmed Hassan, Jose Mpoku, Konrad Michalak, Soner Dikmen, Endri Çekiçi, Nafican Yardımcı, Oğulcan Ülgün ve Ekrem Kayılıbal katıldı.

Başkan Özgökçen, Konyaspor’un lige iyi başladığın belirterek, şöyle konuştu:

“Süper Lig'in ilk dört haftasını geride bıraktık. Takımımız sezona güzel bir başlangıç yaptı. İnşallah bu şekilde devam etmesini temenni ediyoruz. Bu dört haftayı incelediğimizde takımımızın sahada gösterdiği mücadeleden oldukça mutluyuz. İlhan hocamızın önderliğinde ekibi ve futbolcularımız bir kolej havasında gidiyorlar. Oldukça başarılı bir şekilde sonuçları almaya devam ediyorlar.

 

Kulübümüze fazla maliyet getirecek transferlerden kaçındık. Harcama limitimiz sapmalarla ile birlikte 123 Milyon TL'ye ulaştı. Birçok kulüp limitlere takılırken bizim hala 10 Milyon TL'nin üzerinde transfer limitimiz söz konusudur. Bunu da gerekli gördüğümüz takdirde ara transfer döneminde kullanabiliriz.”

 

Futbolcular ise yaptıkları konuşmalarında Konyaspor'a gelmekten ve Konya şehrinde olmaktan mutlu olduklarını dile getirirken, takımdaki havanın oldukça iyi olduğunu vurguladılar.

Basın Tanıtım Programı, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

(MÇ/Haber Merkezi / Haber Kent)