Deplasmanda karşılaşacağı Fenerbahçe maçı için Konyaspor kafilesini taşıyan uçak, İstanbul Havalimanı’na iniş yaptı

Konyaspor’un Uçağı 3 Kez Rötar Yapmıştı

Süper Lig’in 23.haftasında deplasmanda bugün Fenerbahçe ile oynayacağı maç için İstanbul’a gidecek Konyaspor’un uçağı yoğun kar yağışı ve buzlanma dolayısıyla kalkış yapamadı.

Fenerbahçe maçı için dün İstanbul'a hareket etmesi planlanan Konyaspor’un 16.35'deki uçağın kalkışı hava koşulları nedeniyle ertelendi. Daha son 21.30 olarak duyurulan saat, 20.30 olarak bildirildi. Daha sonra Konya Havaalanı pistinde meydana gelen buzlanma dolayısıyla uçağın kalkış saati tekrar ertelendi.

Konyaspor kafilesini taşıyan uçak, yoğun kar yağışı ve buzlanma dolayısıyla havalanamamış, maçın ertelendiği duyurulmuştu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve iki kulüp arasında yapılan görüşme sonrası pist temizlendi ve uçak havalandı.

Konyaspor kafilesini taşıyan uçak, İstanbul Havalimanı’na iniş yaptı.

Fenerbahçe – Konyaspor Karşılaşması

Konyaspor, Spor Toto Süper Lig’de 23. hafta maçında 6 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde Fenerbahçe ile karşılaşacak. 

Fenerbahçe - Konyaspor maçında Atilla Karaoğlan düdük çalacak, yardımcılıklarını ise Ali Saygın Ögel ve Serkan Çimen yapacak. Mücadelenin 4. hakemi ise Mustafa Kürşad Filiz.

(Spor Servisi / Haber Kent)