Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, “Konyalı esnaf ve sanatkârlarımızın daha rahat ve bereketli çalışması için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim etsin” dedi.

Konya Bakırcılar Odası tarafından Damla Restoranda gerçekleştirilen birlik ve dayanışma toplantısına katılan Başkan Muharrem Karabacak, esnaf ve sanatkarların daima yanında olduklarını bildirdi.

Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık’ın açılış konuşmasının ardından toplantıda selamla konuşması yapan KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, üçüncüsü hediyelik eşya satıcısı esnafla gerçekleştirilen etkinlikte bir araya geldiklerini ifade etti.

Başkan Karabacak, “Tüm esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olmaya ve değer katmaya çalışıyoruz. Birlikteyiz. Konyalı esnaf ve sanatkârlarımızın daha rahat ve bereketli çalışması için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi, ülkemizin, esnaf ve sanatkarlarımızın birlik ve beraberliğinin güçlü olması bizler için önemlidir. Bakırcılar Odası Başkanımız İbrahim Işık ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza bizi bugün buluşturduğu bu anlamlı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim etsin” diye konuştu.

Başkan Karabacak, bakkal ve marketlerin çalışma saatlerinin yeniden belirlediğini kaydetti.

Birlik ve dayanışma toplantısına, İş-Kur Konya İl Müdürü Emrah Keleş, ASRİAD Derneği Başkanı Mustafa Balta, Yorgancılar Odası Başkanı Ramazan Tezel, Tarihi Bedesten Çarşısı Dernek Başkanı Abdullah Dölek, Konya Mali Müşavirler Odası Denetim Kurulu Üyesi Yasin Ayvaz, Konya Bakırcılar Odası yönetim kurulu üyeleri, hediyelik eşya satıcısı esnaflar katıldı.  

(MÇ/ Haber Kent)