Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic, galip geldikleri Galatasaray karşılaşmasına ilişkin, “İlk galibiyet olduğu için çok mutluyum. Bu galibiyeti Galatasaray karşısında aldığımız için daha mutluyum. Bu galibiyetimiz ile rahat bir nefes almış olduk” dedi.

Süper Lig’in 26.haftasında Konyaspor evinde ağırladığı Galatasaray’ı 2-1 yendi. Anadolu Kartalı 12 hafta sonra galibiyetle lige geri döndü.

Konyaspor Teknik Direktörü Stanojevic, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında karşılaşmaya ilişkin, “Maçta kontrolü elimizde tutmaya çalıştık. İkinci yarıda Diouf ile ataklar yakaladık. Taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Desteklerini bize gösterdiler. Biz de onlara hediyelerini verdik. İlk galibiyet olduğu için çok mutluyum. Bu galibiyeti Galatasaray karşısında aldığımız için daha mutluyum.  Fakat bu galibiyetin Konyaspor için özel bir durum olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Konyaspor, İstanbul takımlarına karşı daha önce de önemli başarılara imza attı. Bu galibiyetimiz ile rahat bir nefes almış olduk” diye konuştu.