Hüma Okulları TYT’yle “start” verdi

Hüma Okulları TYT’yle “start” verdi
Okul Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Birekul, sınav hazırlığının uzun bir süreç olduğunu ve profesyonel bir donanım gerektiğini belirterek, “ TYT’ye ve öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılına yönelik tüm hazırlığımızı yaptık. Öğrencilerimizin eksiklerini tespit edebilmek ve onları telafi edebilmek adına yaptığımız bu hazırlığın öğrencilerimiz için çok verimli olacağı kanaatindeyiz” dedi.

Hüma Okulları, 2019-2020 eğitim öğretim sezonuna Temel Yeterlilik Testi (TYT) programıyla başladı.

Okul Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Birekul, sınav hazırlığının uzun bir süreç olduğunu ve profesyonel bir donanım gerektiğini belirterek, güçlü kadrosu ve yılların deneyimiyle Konya’da eğitime yeni bir ufuk kazandıracaklarını söyledi.

“Alanında kendini ispatlamış, genç, dinamik ve profesyonel bir kadromuz var” diyen Birekul, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Eğitimci arkadaşlarımızın her biri birçok başarıya imza atmış. Çizgi altı eğitim sistemiyle tüm öğrencileri en iyi öğrenci seviyesine getirmeyi benimsemiş, tam öğrenme modeliyle öğrencinin etüt, özel ders ve özel öğretim kursu ihtiyacını ortadan kaldıran, bireysel rehberlik ile öğrencinin kişisel ve akademik gelişimini sürekli takip edebilen, aynı zamanda öğrencilerine model olmayı hedeflemiş bir kurumuz. Tüm bu yeniliklerimizle Konya’ya başarılar kazandıracağımızın inancındayız. TYT’ye ve öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılına yönelik tüm hazırlığımızı yaptık. Öğrencilerimizin eksiklerini tespit edebilmek ve onları telafi edebilmek adına yaptığımız bu hazırlığın öğrencilerimiz için çok verimli olacağı kanaatindeyiz. Bizimle birlikte eğitim hayatına devam edecek olan tüm öğrencilerimiz bu ayrıcalıklı sistemin içinde yer alacaklar. Bu sene gerçek eğitim anlayışını tüm Konya halkına hissettireceğimizden ve Türkiye genelinde başarılara imza atacağımızdan hiç şüphemiz yok.”

 

(Haber Kent)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.