Akşehir Belediyesi’nde Başkan Köksal Yeni Ekibini Oluşturdu!

Akşehir Belediyesi’nde Başkan Köksal Yeni Ekibini Oluşturdu!
Akşehir Belediyesi’nde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası seçilen Başkan Ahmet Nuri Köksal, ‘Yeni Nesil Belediyecilik’ anlayışıyla belediye idari kadrosunda değişikliklere gitti. Birim müdürleri ve görevleri belirlendi.

Akşehir Belediyesi’nde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası seçilen Başkan Ahmet Nuri Köksal, ‘Yeni Nesil Belediyecilik’ anlayışıyla belediye idari kadrosunda değişikliklere gitti. Birim müdürleri ve görevleri belirlendi.

Mazbatasını almasının ardından görevine başlayan Akşehir Belediye Başkanı Ahmet Nuri Köksal, yeni dönemde Akşehir’e hizmet edecek kadrolar üzerinde istişarelerde bulunarak çalışmalarda bulundu.

Yürütülen tahkikat ve çalışmaların ardından idari kadro ile yeni yönetimin belli olduğu duyurulan açıklamada, bazı stratejik müdürlüklerde değişiklikler yapılırken, diğer müdürlüklerde ise mevcut kadro ile devam edilme kararı alındı.

İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Taner Ercan Getirildi

Başkan Köksal’ın, başkan yardımcılığı makamında sil baştan değişikliğe gittiği görülürken, İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevi daha önce Mali Hizmetler Müdürlüğü yapan Taner Ercan’a verildi.

Önceki dönem başkan yardımcıları ise birimlere vekalet müdür olarak atandı. İbrahim Öncel başkan yardımcılığı görevinden alınarak Muhtarlık İşleri Müdürü olurken, Mevlüt Yiğit ise İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü olarak görevlendirildi.

Yeni Özel Kalem Müdürü Eray Zengin Oldu

Belediye Başkanı Ahmet Nuri Köksal, Özel Kalem Müdürü olarak Eray Zengin’i göreve getirdi.

Dört Farklı Birime Yeni Müdür Ataması Yapıldı

Dört farklı müdürlükte yönetici değişikliğine gidildiği bildirilen Akşehir Belediyesi’nde, Yönetici değişikliği yapılan müdürlükler ise şu şekilde:

Park Bahçeler Müdürlüğüne görevi Murat Ferit Altun, Fen İşleri Müdürlüğü görevine Kadir Koç, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevine Emrah Yaşar, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü görevine ise Sezai Kılınç getirildi.

Akşehir Belediyesi’nde Yeni Müdürlük

Belediye Başkanı Ahmet Nuri Köksal, göreve geldiği ilk günlerde ‘Yeni Nesil Belediyecilik’ anlayışıyla hareket edeceklerini ve bu bağlamda belediye bünyesinde yeni müdürlükler açacaklarının söylemişti. Akşehir’e ve Akşehir halkına daha iyi hizmet verebilmek adına açılan ilk müdürlük Kırsal Hizmetler Müdürlüğü oldu. Açılan bu yeni müdürlüğe ise önceki dönemde Emlak İstimlak Müdürlüğü görevini yürüten Mehmet Tunçez atandı.

Eski Müdürler Yeni Birimlerinde

Önceki dönemde müdür olarak hizmet veren üç memurun yeni görevleri ve birimleri ise belli oldu. Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan İsmail Kıyıcı’nın Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne atandığı duyuruldu. Akabinde Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü görevinden alınan İzzet Çetin’in memur olarak Fen İşlerinde görev alması, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Korkusuz’un da aynı birimde memur olarak görev alması uygun görüldü.

(Haber Merkezi / Haber Kent)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.