Altun: ‘Daha Güçlü Bir Türkiye Mirası Bırakmayı Hedefliyoruz’

Altun: ‘Daha Güçlü Bir Türkiye Mirası Bırakmayı Hedefliyoruz’
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun: “Cumhuriyetimizin değerini daha da yükseltmeyi, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla geleceğe daha güçlü bir Türkiye mirası bırakmayı hedefliyoruz”

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Cumhuriyetimizin değerini daha da yükseltmeyi, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla geleceğe daha güçlü bir Türkiye mirası bırakmayı hedefliyoruz” dedi.

100. Yıl Koordinasyon Kurulu, İletişim Başkanı Altun başkanlığında toplandı.

Altun, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nda bakan yardımcılarının yanı sıra kamu kurumlarından temsilcilerin katılımıyla gerçekleştirilen 100. Yıl Koordinasyon Kurulu toplantısında yaptığı konuşmada "Cumhuriyetimizin değerini daha da yükseltmeyi, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla geleceğe daha güçlü bir Türkiye mirası bırakmayı hedefliyoruz" ifadesini kullandı.

Altun, Koordinasyon Kurulu’nun Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıl kutlamalarının başarılı bir şekilde icra edilmesi, planlanması, yürütülmesi ve bütünlüklü bir iletişim stratejisiyle gerçekleştirilmesi açısından büyük önem taşıdığını vurguladı.

Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyetin 100. yılını şanına yakışır bir şekilde kutlayacaklarını dile getiren İletişim Başkanı Altun şunları kaydetti:

"100. yılımıza yaraşır projelerimizle, etkinliklerimizle Cumhuriyetimizin değerini daha da yükseltmeyi, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla geleceğe daha güçlü bir Türkiye mirası bırakmayı hedefliyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştireceğimiz 100. yıl etkinlikleri, projeleri için tam bir koordinasyon ve uyum içerisinde çalışıyoruz."

İletişim Başkanlığı’nca hazırlanan projeler ve etkinliklerin sunulduğu toplantıda, katılımcıların da görüşleri alınarak yeni projelere ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

(Haber Merkezi / Haber Kent)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.