Selçuklu’dan AK Parti İl Başkanı Hasan Angı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Selçuklu’dan AK Parti İl Başkanı Hasan Angı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ve beraberindeki heyet AK Parti Konya yeni il yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, belediye meclis üyeleri ve ilçe teşkilatı AK Parti Konya İl Yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Sürücü ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Seyit Mehmet Sümer de yer aldı. 

"Birlik ve beraberlik içinde 2019'a hazırlanacağız"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, 2019 yılında yapılacak seçimlere dikkat çekti ve birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

Angı,"Teşkilatımız bugün itibariyle sahaya indi ve ilçedeki çalışmalara başladı. Amacımız ilde oluşan bu heyecanı ilçelere taşımak ve 31 ilçemizde bu tabloyu en üst seviyeye çıkartmak. Bununla birlikte de il kongremizi de tamamladıktan sonra tamamen sahada çalışacağız. Hem belediye seçimlerine hazırlanma ile ilgili süreci yöneteceğiz, hem de genel seçimler her an olacakmış gibi de çalışacağız. Bu noktada teşkilat olarak gönül birlikteliğini de sağlarsak yükümüz çok ağır olmayacak, yorulsak da gönül yorgunluğu olmayacak. Yeni dönemde Ak Parti Konya Teşkilatı kendi içinde bütünleşmiş, ana kademesi, kadın ve gençlik kollarıyla olan yapısını güçlendirmiş, belediyelerle olan uyumunu en üst seviyeye çıkartmış ve hedefe kilitlenmiş roket gibi gitmek zorunda. Bunu yapacağımıza ve bu noktada tecrübemizin yeterliliğin üzerinde olduğuna inanıyorum" dedi.

Selçuklu Belediye Başkanı Altay, Yeni İl Yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Başkan Altay, şöyle konuştu:

“Selçuklu, merkezin en büyüğü ve ilimizin toplam nüfusunun yüzde 27'sinin yaşadığı, çok hızlı gelişen bir ilçe. Belediye Başkanlığı görevine başladığım günden bugüne Selçuklu'da nüfusumuz 160 bin kişi arttı. Belediye olarak da hem mali hem de idari olarak geçmişten gelen bir geleneğimiz var. Onu sürdürmeye gayret ediyoruz. Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımızla da bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadan Selçuklu'yu yönetmeye gayret ediyoruz. Huzurlarınızda da arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah İl Teşkilatımızla olan uyumumuz ve birlikteliğimizde Selçuklu'nun hizmetlerine yansıyacaktır. Yapacak çok iş var, hemşehrilerimizin beklentileri çok yüksek. İnşallah hep birlikte bunu başarırız. Tekrar hayırlı olmasını temenni ediyorum."  

Hedeflerinin 2019 öncesi tüm hazırlıkları tamamlamak ve seçim dönemine güçlü bir şekilde girmek olduğunu ifade eden Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Sürücü de, "Bu noktada teşkilat olarak hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Bu bilinçle çalışmalara başladık. İnşallah Konya bu süreçten de yüzünün akıyla çıkmayı başaracaktır" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.