Toftamış: ‘Ayrıcalıklı Yaşamı Sunmak İçin Tasarladık’

Toftamış: ‘Ayrıcalıklı Yaşamı Sunmak İçin Tasarladık’
Seha Yapı İnşaat ile Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş’den Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Harun Toftamış, Elmas Evler’in Konya’nın sahip olduğu yaşam kültürü ve alışkanlıklarının günümüz ile en iyi şekilde harmanlanarak tasarlanmış özel bir proje olduğunu söyledi

Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş’den Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Harun Toftamış, Elmas Evler’in, Konya’nın sahip olduğu yaşam kültürü ve alışkanlıklarının günümüz ile en iyi şekilde harmanlanarak tasarlanmış, özel bir proje olduğunu belirterek, "Konyalıların ve Konya’da yeni bir hayat kurmak isteyenlerin aradıkları ayrıcalıklı yaşamı sunmak adına lansmana özel peşinatsız 12 ay vadeli ödeme planı oluşturduk” dedi.

Harun Toftamış, Zermeram Projesi Satış Ofisi’nde söz konusu ayrıcalıklı projenin detaylarını konuşmak ve satış kampanyasını duyurmak için basınla buluştu.

Toftamış, Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin ortak girişimi olarak hayata geçen, Konya’nın en büyük ve en kıymetli arazilerinden birinde yer alan Zermeram projesinde; Elmas Evler etabında cazip ödeme koşulları ile daire satışlarının başladığını bildirdi.

20eyl-zermeram-lansman-mrs2.jpg

Meram bölgesinin ayrıcalıklı projelerinden olan Zermeram’ın ilk etabında daireler, lansmana özel peşinatsız 12 ay vade imkanı ile satışa sunulduğuna değinen Toftamış, banka kredisi olmaksızın avantajlı ödeme koşulları ile konut alma fırsatı sunduklarını vurguladı.

Kampanya ve fırsatlar hakkında bilgi veren Harun Toptamış, “Konya’da temiz hava ile manzaranın buluştuğu Meram bölgesinde yer alan Zermeram projesinde ilk etap Elmas Evler’in lansmana özel, peşinatsız 12 ay vade imkanı sunan kampanyası başladı. Her ihtiyaca yönelik farklı konut tiplerinin bulunduğu projenin, 80 bin metrekare alana kurulan ilk etabında 205 daire ve 9 büyük ölçekli villa yer alıyor. 3+1’den 5+1’e kadar farklı daire tipinde konut ve 10+3 oturum planlı villaların bulunduğu Elmas Evler, konut sahibi olmak isteyenler için cazip ödeme koşulları ile satışa sunuldu. Projenin bu etabındaki daireler 2024 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek” diye konuştu.

20eyl-zermeram-lansman-mrs3.jpg

Zermeram projesinde, değişen tüketici beklentileri ve sektör dinamiklerini en iyi şekilde değerlendirerek adımlar attıklarını belirten Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş’den Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Harun Toftamış, Elmas Evler etabında tüm bu birikimlerden yola çıkarak özel bir kampanya hazırladıklarını açıkladı.

20eyl-zermeram-lansman-mrs4-001.jpg

Toftamış sözlerini şöyle sürdürdü: “Zermeram bizim için çok önemli bir proje. Konya’ya değer katacak işlerin arkasında olmak bizi mutlu ediyor. Gayrimenkul sektörü hem ulusal hem de global değişkenlerden hızlı etkilenen bir sektör. Buna rağmen Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. olarak süreçleri en iyi şekilde yürüterek bugüne ulaştık. Konya’nın her geçen gün değer kazanan bir bölgesindeyiz. Konut, sosyal alan ve alışveriş merkezinin yer aldığı projemizin, Meram bölgesinde ayrıcalıklı bir yaşam alanı olarak konumlanacağına inanıyoruz.”

20eyl-zermeram-lansman-mrs6-001.jpg

Konut projelerini tasarladıktan ve ürettikten sonra en uygun ödeme koşulları ile konut arayışında olanlarla buluşturmaya çalıştıklarına değinen Toftamış şöyle devam etti: “Her bir aşamasını titizlikle yürüttüğümüz projemizin Elmas Evler etabını; yine bize yakışan bir kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturuyoruz. Konyalıların ve Konya’da yeni bir hayat kurmak isteyenlerin aradıkları ayrıcalıklı yaşamı sunmak adına lansmana özel peşinatsız 12 ay vadeli ödeme planı oluşturduk. Güçlü finansal yapımız ile hayata geçirdiğimiz bu cazip kampanyanın ilgi göreceğine inanıyoruz. Bunu ön satış döneminde açıkça gözlemleme fırsatımız oldu ve ilk etabımızın yüzde 30’unun satışını gerçekleştirdik.”

20eyl-zermeram-lansman-mrs5-001.jpg

Detayları İle Fark Yaratan Proje

Toftamış şu bilgileri paylaştı: “Proje aşamasından uygulamaya kadar her aşaması özenle incelenen ve titizlikle uygulanan Zermeram, hem yenilikçi hem de çevreci detayları ile dikkat çekiyor. Gri su arıtma ve yağmur suyu depolamanın yanı sıra güneş enerjisi kullanımı gibi çevreci sistemlerin yer aldığı projede, aynı zamanda elektrikli araç şarjı üniteleri de bulunuyor. Uluslararası projelerle eş değer tasarımlara sahip konutların iç dekorasyon, mobilya ve teknolojik altyapısı ise günümüzün en iyi malzeme ve sistemlerinden oluşuyor. Konut sahiplerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlanan projede, sosyal alanların yanı sıra farklı markaları buluşturacak bir alışveriş merkezi de yer alıyor

20eyl-zermeram-lansman-mrs7-001.jpg

Sanat yapılarından endüstriyel yapılara, alışveriş merkezlerinden modern yaşam alanlarına kadar inşaat sektörünün her alanında çevresine değer katan projeler üreten Seha Yapı İnşaat A.Ş’nin, Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ile beraber üstlendiği Zermeram, Konya’nın yatırım değeri hızla artan projeleri arasında yer alıyor. Zermeram, Konya’nın eşsiz manzarasının, yaz sıcaklarında esen serinletici Gedavet rüzgârı ve temiz havasıyla buluştuğu; şehrin beğenilen lokasyonu Meram’da, konut almak ya da yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Konumu, seyir terasları, yemyeşil vadileri, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, sağlıklı yaşam merkezi, sosyal alanları ve alışveriş merkezi ile Konya’nın en ayrıcalıklı projesi Zermeram’ın satışa sunulan Elmas Evler etabı ve devam eden diğer etapları hakkında detaylı bilgi için satış ofisi ziyaret edilebiliyor.”

Daha sonra İcra Kurulu Üyesi Harun Toftamış, basın mensuplarıyla birlikte Elmas Evleri’ndeki örnek daireyi gezdi.

Fotoğraflar: Mürsel Çetin

(Haber Kent)

20eyl-zermeram-lansman-mrs8.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.