Özel Öğrenciler ‘Mutluluk’ Baskısı Yaptılar!

Özel Öğrenciler ‘Mutluluk’ Baskısı Yaptılar!
SÜ Grafik Bölümü Atölyesi’nde düzenlenen etkinlikle, öğretim elemanları, özel öğrenciler ve öğretmenleri birlikte, mutluluk temalı strafor kalıplarla beyaz tişört üzerine renkli baskı yaptılar.

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Atölyesi’nde düzenlenen etkinlikle, öğretim elemanları, özel öğrenciler ve öğretmenleri birlikte, mutluluk temalı strafor kalıplarla beyaz tişört üzerine renkli baskı yaptılar.

SÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü, Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörlüğü ile “Birlikte” Tişört Baskı Atölyesi faaliyeti gerçekleştirildi.

Grafik Bölümü atölyesinde düzenlenen etkinliğe Fakülte yönetici ve öğretim elemanları, Borsa İstanbul Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri ile öğretmenler katıldı.

Grafik Bölümü öğretim elemanları Prof. Dr. Birsen Limon ve Arş. Gör. Pembe Aktürk tarafından hazırlanan mutluluk temalı strafor kalıplarla beyaz tişört üzerine renkli baskılar yapıldı. Grafik Bölümü öğrencileri, Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri ile birlikte çalışmalar sundu.

Atölye çalışması, katılımcılara faydalı bir grafik uygulama deneyimi sundu.

(Haber Merkezi / Haber Kent)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.